جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

دفتر فروش متمرکز بتن آماده در شیراز راه اندازی می شود

مدیرعامل کارخانجات تولید شن و ماسه و بتن آماده مرادی و عضو هیات مدیره انجمن بتن آماده فارس از راه اندازی دفتر فروش متمرکز بتن آماده در سطح شهر شیراز توسط انجمن بتن آماده این استان خبر داد.

به گزارش واحد خبر دبیرخانه جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس، رضا مرادی در حاشیه بازدید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از این واحد گفت: رقابت ناسالم و کاهش قیمت به هر قیمتی حتی به قیمت کاهش کیفیت، بازار بتن را خراب کرده است به همین دلیل انجمن بتن آماده استان فارس برای نظارت بر تامین بتن آماده با کیفیت بالا تصمیم به راه اندازی دفتر فروش متمرکز بتن آماده در سطح شهر شیراز گرفت.

به گفته وی به منظور احترام و رعایت حقوق مصرف کنندگان، نمایندگان فروش 30 کارخانه تولید بتن آماده استاندارد استان حضور دارند و انجمن نیز نظارت قوی بر کیفیت بتن آماده خواهد داشت.

مرادی همچنین از برگزاری «دومین همایش ملی بتن» توسط انجمن بتن آماده فارس در شهر شیراز خبر داد و گفت: به منظور فرهنگ سازی مصرف بتن آماده استاندارد در ساخت و سازها در نظر داریم این همایش را در 5 دی ماه که مصادف با روز تشکیل کارگروه کاهش اثرات بلایای طبیعی است برگزار کنیم.

به گفته وی طی رایزنی های انجام شده با دانشگاه شیراز، داوری مقالات ارسالی به این همایش به اعضا هیات علمی دانشگاه شیراز واگذار می شود.

تولید بتن های خاص در شیراز

مدیرعامل کارخانجات تولید شن و ماسه و بتن آماده مرادی از تولید بتن های خاص توسط این شرکت در پارک علم و فناوری فارس خبر داد.

رضا مردای گفت: شرکت دانش بنیانی را در پارک علم و فناوری فارس تاسیس کرده ایم تا به تولید بتن های خاص بپردازیم.

وی با بیان اینکه هدف این مجموعه کسب رضایت مصرف کنندگان است، گفت: جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس نکات بسیار مثبتی برای مجموعه بتن آماده مرادی به دنبال داشت زیرا در ارزیابی های انجام شده توسط دبیرخانه جشنواره متوجه نقاط قوت و ضعف خود شدیم و با اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، نقشه راه آینده را روشن تر برای خود ترسیم کردیم.

مرادی اظهار داشت: پس از جشنواره، سیستم اداری مجموعه را بر پایه رضایت مصرف کنندگان تغییر دادیم و در نظر داریم در این راستا اقدامات مناسبی انجام دهیم زیرا بدون شک منافع هر مجموعه ای در گرو منافع مصرف کننده است.


تاریخ درج :  یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 14:50

تعداد بازدیدها : 225

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی