جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

قائم مقام «ب.آ» عنوان کرد: رشد استفاده از غذاهای سلامت محور در جامعه

قائم مقام شرکت ستاره یخی آسیا «ب.آ» گفت: استفاده از غذاهای آماده در حال رشد است و افراد جامعه استفاده از غذاهای سلامت محور را در سبد غذایی خود گنجانده اند و در همین راستا این شرکت به دنبال تولید غذای سلامت محور است.

عبدالرضا دیداری در حاشیه بازدید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از کارخانه «ب.آ»، افزود: غذای آماده، فست فود نیست بلکه غذای سلامت محور است که با استفاده از بخار پخته شده و سپس در روغن غوطه ور می شود که به دلیل استفاده این واحد تولیدی از تکنولوژی روز دنیا در این زمینه میزان جذب روغن حداکثر 4 درصد است.

وی اضافه کرد: اکثر ایده های غذاهای آماده از کشورهای توسعه یافته وارد می شود که با بررسی بازار و تغییر آن بر اساس سلایق مشتریان ایرانی و نظرسنجی از بازار به تولید آن اقدام می کنیم.

قائم مقام شرکت ستاره یخی آسیا «ب.آ» با بیان اینکه مردم در حال جایگزین کردن غذاهای گیاهی به جای غذاهای گوشتی هستند، گفت: این تغییر رویه در این کارخانه مورد توجه قرار گرفته است و واحد تحقیق و توسعه به دنبال برآورده کردن خواسته های مشتریان است که می توان به تولید نانهای آماده فریز شده، شیرینی منجمد و موارد دیگر اشاره کرد.

دیداری اظهار داشت: انتظارات مصرف کنندگان از برندها متفاوت از دیگر واحدها است و ما نیز در تلاشیم تا انتظارات مشتریان را برآورده کنیم و در حقیقت می توان گفت خصوصیت برند این است که مشتری تعیین کننده خط مش واحد تولیدی است و کاملا بر روند آن نظارت می کند.

وی اضافه کرد: معتقدیم برای احترام به حقوق مصرف کنندگانمان، هیچ موردی نباید فدای کیفیت شود و برای این امر از ابتدای تولید که تامین مواد اولیه است تا محصول نهایی بر روند تولید نظارت دقیق وجود دارد.

دیداری حفظ ارتباط با مشتریان و توجه به پیشنهادات و انتقادات آنها را یکی دیگر از سیاستهای حفظ برند در بازار دانست و گفت: برای این مهم جلسه شکایت مشتریان هر 15 روز یکبار برگزار می شود و ما خود را موظف به پاسخگویی به مشتریان و توجه به نظر و سلیقه آنها می دانیم.

وی در پایان تاکید کرد: اعتماد مشتریان بزرگترین سرمایه شرکت است و تلاش خواهیم کرد این اطمینان و اعتماد هر روز بیشتر شود.


تاریخ درج :  چهار شنبه 18 مرداد 1396 ساعت 14:8

تعداد بازدیدها : 209

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی