جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

ثبت نام در هفتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس آغاز شد

ثبت نام واحدهای تولیدی و خدماتی برای حضور در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس آغاز شد.

به گزارش دبیرخانه جشنواره، واحدهای تولیدی، خدماتی، بانک ها، بیمارستانها، درمانگاه ها و ... تا 20 مهر ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت اینترنتی  www.jhmfars.ir   نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام و خود را در معرض ارزیابی مردم قرار دهند.

گفتنی است داشتن نشان تجاری (برند) مستقل، داشتن پروانه بهره‌برداری و یا مجوز فعالیت، داشتن مجوزهای بهداشتی (پروانه ساخت و نشان ایمنی و سلامت برای واحدهای مشمول)، دارا بودن پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران (تولیدات مشمول استاندارد اجباری)، نداشتن حکم قطعی در شعب تعزیرات حکومتی و یا سایر مراجع ذیصلاح در یک سال گذشته، گستره توزیع کالا و خدمات در محدوده استان و ... از جمله شرایط شرکت در جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس است.

این توضیح لازم است که ملاک انتخاب واحدها در این جشنواره کسب امتیاز لازم از شاخص های ارزیابی است، برخی از شاخص های ارزیابی را می توان رعایت ضوابط تعیین و  اعلام قیمت، درج و اعلام قیمت به صورت کاملا شفاف، کاهش قیمت تمام شده و انرژی مصرفی، دارا بودن شرایط کیفی کالا و خدمات مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی، بسته بندی بهداشتی و مناسب، تنوع و نوآوری، فعال بودن واحد طرح و توسعه، دارا بودن واحد رسیدگی به شکایات مشتریان، جبران خسارت احتمالی برای مصرف کنندگان، داشتن واحد اندازه گیری رضایتمندی مشتریان و ... برشمرد .

امسال نیز همچون سالهای گذشته بین 20 تا 25 درصد امتیاز ارزیابی به نظرسنجی های میدانی از مردم اختصاص دارد و واحدهایی که 70 درصد رضایت مردم را کسب نکنند از گردونه رقابت جشنواره حذف می شوند.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  07132332992 تماس حاصل نمایند.

 

تاریخ درج :  سه شنبه 14 شهریور 1396 ساعت 16:29

تعداد بازدیدها : 208

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی