جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان استان فارس برگزار می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از آغاز ثبت‌نام واحدهای تولیدی و خدماتی برای حضور در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس خبر داد .

به گزارش جشنواره تقدیر از حقوق حامیان مصرف‌کنندگان فارس، علی همتی اظهار داشت: ثبت‌نام در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان استان فارس از 11 شهریورماه جاری آغاز و تا 20 مهر ماه ادامه دارد و واحدهای تولیدی، خدماتی، بانک‌ها، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و غیره می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.jhmfars.ir  نسبت به ثبت‌نام در هفتمین جشنواره اقدام و برای کسب عنوان ارزشمند حامی حقوق مصرف‌کننده در این ارزیابی شرکت نمایند .

وی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، ایجاد رقابت سالم در بین مجموعه‌های تولیدی و خدماتی، کیفیت بخشی به تولیدات و خدمات آنها، ایجاد رونق کسب و کار در صنعت و اعتلای اقتصادی استان است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس به شرایط شرکت در این جشنواره اشاره و عنوان کرد: داشتن نشان تجاری (برند) مستقل، داشتن پروانه بهره‌برداری و یا مجوز فعالیت، داشتن مجوزهای بهداشتی (پروانه ساخت و نشان ایمنی و سلامت برای واحدهای مشمول)، دارا بودن پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران (تولیدات مشمول استاندارد اجباری)، نداشتن حکم قطعی در شعب تعزیرات حکومتی و یا سایر مراجع ذیصلاح در یک سال گذشته، گستره توزیع کالا و خدمات در محدوده استان از جمله شرایط جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس است .

همتی افزود: رعایت ضوابط تعیین و اعلام قیمت، درج و اعلام قیمت به صورت کاملا شفاف، کاهش قیمت تمام شده و انرژی مصرفی، دارا بودن شرایط کیفی کالا و خدمات مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی، بسته‌بندی بهداشتی و مناسب، تنوع و نوآوری، فعال بودن واحد طرح و توسعه، دارا بودن واحد رسیدگی به شکایات مشتریان، جبران خسارت احتمالی برای مصرف‌کنندگان، داشتن واحد اندازه‌گیری رضایتمندی مشتریان برخی از شاخص‌های ارزیابی است .

وی با بیان اینکه مردم بهترین داوران این جشنواره هستند، اظهار داشت: تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات می‌توانند در این جشنواره حضور یافته و اجازه دهند مشتریانشان نظرشان را درباره آنها مطرح کنند زیرا بین20 تا 25 درصد امتیاز ارزیابی به نظرسنجی‌های میدانی از مردم اختصاص دارد و واحدهایی که 70 درصد رضایت مردم را کسب نکنند از گردونه رقابت جشنواره حذف می‌شوند .

وی با بیان اینکه 9 اسفندماه در تقویم رسمی کشور به نام روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان نامگذاری شده است، گفت: هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس همچون سال‌های گذشته اسفند‌ماه امسال در شیراز در آیینی باشکوه با حضور مسئولان کشوری، استانی و فعالان اقتصادی برگزار می‌شود.

تاریخ درج :  یکشنبه 19 شهریور 1396 ساعت 14:20

تعداد بازدیدها : 160

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی