جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

دهم مهرماه آخرین مهلت ثبت نام برای انتخاب صادرکنندگان نمونه سال 95 فارس

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: صادر کنندگان فارس برای شرکت در انتخاب صادر کننده برگزیده استانی سال 95 از 20 شهریورماه تا دهم مهرماه 96 مهلت دارند که با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران ثبت نام کنند .

به گزارش ایرنا، علی همتی در جمع خبرنگاران در شیراز افزود: شناسایی و تقدیر از صادر کنندگان نمونه در بیست و یکمین دوره انتخاب صادر کنندگان نمونه با هدف ﺗﺤﻘﻖ اﻫﺪاف ﺻﺎدراﺗﻲ و قدردانی از فعالان عرصه ﺻﺎدرات ﻛﺎﻻ و ﺧﺪﻣﺎت ﻏﻴﺮﻧﻔتی انجام می شود .

وی ادامه داد: صادرکنندگان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می توانند با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران و سامانه نمونش به آدرس nemoonesh.tpo.ir اقدام به ثبت نام کنند .

همتی بیان کرد: داوطلبان پس از مطالعه شرایط، ضوابط و معیارهای انتخاب صادر کنندگان نمونه سال می توانند به شکل الکترونیکی در سامانه مذکور ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند .

او گفت: اخذ کد رهگیری از سامانه نمونش توسط متقاضیان الزامی است و دریافت اسناد و مدارک مشارکت کنندگان حقیقی و حقوقی بدون ارائه کد رهگیری امکان پذیر نخواهد نبود .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس افزود: متقاضیان می توانند مدارک و مستندات خود را از 22 شهریور تا 15 مهرماه 96 به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی سال 95 مستقر در معاونت توسعه تجارت خارجی و امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس ارائه دهند .

همتی گفت:به اسناد و مدارکی که بعد از زمان تعیین شده، یا به شکل ناقص و قبل از انجام فرایند ثبت نام الکترونیکی به دبیرخانه کارگروه تحویل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تاریخ درج :  سه شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 14:12

تعداد بازدیدها : 93

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی