جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

معافيان رسما شهردار شيراز شد

سخنگوي شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: حكم عبدالحميد معافيان به‌عنوان شهردار شيراز امضا و ابلاغ شده است .

دكتر علي ناصري در گفت و گو با ايسنا گفت: صبح امروز چهارشنبه 22 شهريور رسما حكم آقاي معافيان به‌عنوان شهردار شيراز ابلاغ شد و ايشان رسما كار خود را آغاز خواهند كرد .

عبدالحمید معافیان (زاده ۱۳۳۶ - در شیراز، استان فارس) از اعضای ارشد شورای هماهنگی اصلاح طلبان فارس است که مرداد ماه ۱۳۹۶ از سوي شوراي پنجم شهر شيراز به عنوان بیست و دومین شهردار پس از انقلاب در شیراز انتخاب و امروز رسما حكم وي با امضاي وزير كشور دولت دوازدهم صادر و ابلاغ شد .

معافیان دانش‌آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز است که پیشتر در سمت معاونت اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مشغول بوده‌است. معافیان در سال ۹۶ ریاست ستاد کل انتخاباتی حسن روحانی و در سال ۸۸ ریاست ستاد اصلاح‌طلبان حامی میرحسین موسوی در استان فارس را بر عهده داشته‌است .

معافیان از ابتدای سال ۱۳۶۰ به عنوان مدیر هنرستان در شیراز، دوران مدیریت خود را شروع کرد، در سال ۱۳۶۵ معاون فنی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس شده و در سال ۶۷ مدیریت اداره کل آموزش و پرورش فارس را بر عهده می‌گیرد .

وی در سال ۱۳۷۴ با حکم وزیر رئیس آموزش و پرورش استثنایی می‌شود و در سال ۷۶ مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و امور بین‌الملل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور منصوب می‌شود .

معافیان تا سال ۸۰ در این سمت فعالیت می‌کند و در همین سال به عنوان رئیس سازمان صنایع و معادن استان فارس منصوب می‌شود. وی همچنین در کارنامه خود سمت‌های همچون رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس و معاون اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور نیز دارد. وی در نیمه دوم سال ۸۴ بازنشسته می‌شود و پس از آن در هیئت مدیره شرکت‌های بخش خصوصی فعالیت می‌کند 

.

تاریخ درج :  چهار شنبه 22 شهریور 1396 ساعت 14:31

تعداد بازدیدها : 172

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی