جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

مهلت شرکت در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس تمدید شد

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از تمدید زمان ثبت نام در «هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس» خبر داد.

به گزارش دبیرخانه جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس، محمدابراهیم صداقت گفت: ثبت نام در «هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس» از 13 شهریورماه 1396 آغاز و تا 20 مهرماه جاری ادامه داشت که به دلیل درخواست واحدهای تولیدی و خدماتی، مهلت ثبت نام در این جشنواره تا 10 آبان ماه امسال تمدید شد.

صداقت اضافه کرد: واحدها می توانند با مراجعه به وب سایت www.jhmfars.ir نسبت به ثبت نام اقدام و خود را در معرض ارزیابی مصرف کنندگان قرار دهند.

وی با بیان این که مردم بهترین داوران این جشنواره هستند، اظهار داشت: تولیدکنندگان، ارائه دهندگان خدمات، بانکها، بیمارستانها و ... می توانند در این جشنواره حضور یافته و اجازه دهند مشتریانشان، نظرشان را درباره آنها مطرح کنند زیرا بین 20 تا 25 درصد امتیاز ارزیابی به نظرسنجی های میدانی از مردم اختصاص دارد و واحدهایی که 75 درصد رضایت مردم را کسب نکنند از گردونه رقابت جشنواره حذف می شوند.

دبیر هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس به شرایط شرکت در این جشنواره اشاره کرد و گفت: کیفیت کالا و خدمات ارائه شده، رعایت قیمت‌ها، گستره توزیع، داشتن نشان تجاری مستقل و برند، پروانه بهره‌برداری، داشتن مجوزهای بهداشتی، دارا بودن پروانه کاربرد علامت استاندارد، نداشتن حداقل یک سال محکومیت در تعزیرات حکومتی از جمله شرایط شرکت در این جشنواره می باشد.

صداقت ادامه داد: حداقل گستره توزیع کالاها و خدمات واحدهای شرکت‌کننده در این جشنواره باید استانی باشد و همچنین شرکت‌کنندگان باید معادل 50 درصد ظرفیت اسمی تولید داشته باشند.

وی گفت: افزایش بهرهوری و کاهش هزینه تولید، فعال بودن در بخش صادرات، داشتن بخش تحقیق و توسعه، افزایش توسعه کمی و کیفی، نوآوری در کالا و خدمات، اطلاع رسانی و تبلیغ و ارتقا کالا و خدمات از جمله مولفه های مهم در دریافت تندیس است.

صداقت گفت: واحدهایی می توانند به مرحله تندیس راه یابند که 90 درصد اظهار رضایت مندی مردم را دریافت کنند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس یادآور شد: هدف از برگزاری جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان، ایجاد رقابت سالم در مجموعه های تولیدی و خدماتی با هدف کیفیت بخشی به تولیدات و خدمات آنها و ایجاد رونق کسب و کار در صنعت و اعتلای اقتصادی استان است.

صداقت با تاکید بر اینکه فرمهای ارزیابی واحدهای تولیدی و خدماتی با یکدیگر کاملا متفاوت است، گفت: در این جشنواره رقابت مطرح نیست بلکه در آن واحدهای منتخب بر اساس ارزیابی هایی که توسط ارزیابان صورت می گیرد انتخاب می شوند که آیتم های ارزیابی از قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان استخراج شده و ارزیابی ها تخصصی است.

وی در پایان گفت: هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس همچون سالهای گذشته در اسفند ماه سال جاری در شیراز در آئینی باشکوه با حضور مسئولان کشوری، استانی و فعالان اقتصادی برگزار می‌شود.

این توضیح لازم است که 9 اسفند ماه در تقویم رسمی کشور به نام روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان نامگذاری شده است.


تاریخ درج :  شنبه 22 مهر 1396 ساعت 8:19

تعداد بازدیدها : 162

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی