جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

استاندار فارس: تقدیر از تولیدکنندگان حامی حقوق مصرف کننده یک فرهنگ شود

استاندار فارس گفت: این جشنواره که طی آن تولیدکنندگانی که نوآوری به خرج داده و رضایت مصرف‌کننده را جلب کرده و از آنها تقدیر می‌شود باید به‌عنوان یک فرهنگ مناسب در سال‌های آینده مدنظر قرار گیرد.

اسماعیل تبادار در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان استان فارس با تقدیر از تمام کسانی که گستره تولید و رضایت مصرف‌کننده را در نظر داشته‌اند، گفت: رعایت حقوق مصرف‌کننده در اولویت است و ای‌کاش در این همایش مصرف کنندگانی  بودند که بیاناتی در این خصوص داشتند .

وی با بیان اینکه در دنیای توسعه‌یافته رسم این است که از بازار به تولید می‌رسند، افزود: تولیدکننده‌ها امروز در مؤلفه‌های مختلف از یکدیگر سبقت می‌گیرند .

استاندار فارس افزود: قطعاً در امر تولید امروز در دنیا استانداردسازی محصولات بسیار مهم است چراکه مصرف‌کننده اول به کیفیت محصول نگاه می‌کند، ضمن اینکه تولیدکنندگانی که خدمات مناسبی را پس از فروش ارائه می‌دهند نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار خواهند بود .

مقام عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه حساسیت ما در کشور و به‌ ویژه فارس از بدو ورود بر روی تقویت و ارتقای تولید و رونق فضای کسب‌وکار قرار گرفته، تصریح کرد: نزدیک 32 هزار میلیارد تومان در پهنه صنعت و معدن پروژه‌هایی در دستور کار است که تمام این اعتبارات در این عرصه باید رصد و هزینه شود .

تبادار با اشاره به بازدید خود از واحدهای تولیدی استان فارس گفت: اگر کسی مجموعه فاتح صنعت یا ابزار کیمیا و... را نگاه کند، متوجه می‌شود که گستره تولید در این استان چگونه است، گرچه جایگاه صنعتی بالایی برای استان در نظر نگرفته‌اند، اما ظرفیت‌ها بالا است .

وی ادامه داد: جایگاه فعلی را برای فارس کم می‌دانم استانی که در محصولات باغی رتبه اول و زراعی دوم را دارد و 10 درصد تأمین غذایی کشور را بر عهده دارد که با فارغ شدن از خام فروشی می‌تواند سطح صادرات غیرنفتی را بسیار گسترش دهد .

استاندار فارس با تأکید بر ایجاد کارخانه‌های فرآوری و صنعتی در فارس با توجه به ظرفیت‌های بسیار محصولات باغی و زراعی گفت: کشمش ما نباید به دلیل نداشتن کارخانه فرآوری، در کنار جاده‌ها به فروش برسد .

این مقام مسؤول افزود: استانی که 3 میلیون تن محصولات باغی دارد متأسفانه در تولید کنستانتره توفیق نداشته است در حالی که یک بشکه این محصول به‌اندازه 20 بشکه نفت سودآوری دارد .

تبادار ادامه داد: محصولات را یا به‌صورت خام می‌فروشیم یا به علت نداشتن کارخانه فرآوری فروش گسترده نداشته و در کنار جاده‌ها کشمش می‌فروشیم !

 وی با بیان اینکه کسانی که در راستای برند سازی و رضایت مصرف‌کننده قدم برمی‌دارند، کارشان قابل‌تحسین است، افزود: باید ببینیم چقدر می‌توانیم راه طولانی مقامات برجسته ملی و بین‌المللی را در راه تولید به دست آوریم .

 

تاریخ درج :  شنبه 19 اسفند 1396 ساعت 23:16

تعداد بازدیدها : 79

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی