جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

گام های استوار بیمارستان شهید دستغیب(ره) بر جاده حمایت از حقوق مصرف کنندگان

در پی بازدیدهای دوره ای از منتخبین هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس، دبیر اجرایی جشنواره و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس پنجشنبه 10 خرداد ماه 1397 از بیمارستان شهید دستغیب(ره) بازدید کردند.

به گزارش دبیرخانه جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس، در این بازدید که مدیران ارشد بیمارستان نیز حضور داشتند، کارشناسان در جریان اقدامات این بیمارستان برای حمایت از حقوق مصرف کننده و برنامه های آتی آن قرار گرفتند.

همچنین نتایج ارزیابی ها و نظرسنجی مردمی نیز در اختیار مدیر بیمارستان قرار گرفت و کارشناسان به بیان نقاط قوت و ضعف بیمارستان پرداخته و راهکارهایی را برای ارتقا رعایت حقوق مصرف کنندگان ارائه کردند.

 از مهمترین اقدامات انجام شده در این بیمارستان در این راستا تماس با بیش از 70 درصد بیماران ترخیص شده در بخش های بیمارستان برای پیگیری درمان و برطرف نمودن مشکلات آنها است و همچنین اینترنتی شدن سیستم نوبت دهی بیمارستان در آینده نزدیک می باشد.

لازم به ذکر است بیمارستان شهید دستغیب(ره) در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس در سال 1396 توانست تندیس برنزی رعایت حقوق مصرف کنندگان استان را به خود اختصاص دهد.

تاریخ درج :  شنبه 12 خرداد 1397 ساعت 14:1

تعداد بازدیدها : 51

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی