جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

راه‌اندازی کلینیک صنعت برای تقويت توليد كالاي ايراني در فارس

مدير عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اجرای طرح کلینیک صنعت با هدف رفع مشكلات و توانمندسازي واحدهاي صنعتي در راستاي تقويت توليد كالاي ايراني در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس،‌احد فتوحی با اعلام خبر فوق بیان کرد: مرحله نخست اين طرح در شهرك صنعتي بزرگ شيراز برگزار شده است.

وی افزود: در قالب این طرح با استقرار 20 گروه مشاوره‌اي در بخش‌هاي فني، بازرگاني، انتقال فناوري، مالي، بيمه، ماليات، تامين مالي، آينده‌پژوهي، خدمات كسب و كار، صادرات و بازاريابي و بازارسنجي به 43واحد صنعتي مستقر در شهرك صنعتي بزرگ شيراز انواع خدمات مشاوره‌اي به شکل رايگان ارائه شد.

مدير عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ادامه داد: با اجراي اين طرح، پس از شناسایی واحدهای متقاضیِ عارضه‌یابی، با تشکیل کمیته کارشناسی با حضور مشاوران صنعتی و دانشگاهی، موارد به کلینیک صنعت معرفی می‌شود.

فتوحي با بیان اینکه اين طرح تا پايان سال در تعدادي از شهرك‌هاي صنعتي استان برگزار می‌شود،‌گفت: واحد های صنعتی مستقر در این شهرک‌هاي صنعتی می‌توانند با حضور در محل استقرار تیم کلینیک صنعت از مشاوره رایگان بهره‌مند شوند.

وی هدف از عارضه‌یابی را کمک به واحدهای صنعتی کوچک برای توسعه و ایجاد تغییرات لازم به‌منظور بهبود و افزایش توان رقابت‌پذیری آن‌ها اعلام و در مورد اهمیت اجرای این طرح اظهار کرد: در مدل عارضه‌یابی اطلاعات کلی واحدهای صنعتی کوچک جمع‌آوری‌شده و محاسبات لازم برای تعیین شاخص‌های بهره‌وری و سودآوری واحد انجام می‌گیرد.

مدير عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه مشاورین طرح کلینیک صنعت را اساتید دانشگاهی و متخصصان و صاحبنظران بخش صنعتی تشکیل می‌دهند، گفت: در این طرح برای برون‌رفت صنایع از مشکلات برنامه‌هایی پیشنهاد و اجرایی می‌شود.

فتوحي برحمايت از اجراي اين طرح تاكيدكرد و گفت: هزينه‌هاي اجراي كلينيك صنعت توسط شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس پرداخت مي‌شود و استفاده از خدمات مشاوره‌اي براي واحدهاي صنعتي و توليدي رايگان است.

تاریخ درج :  شنبه 19 خرداد 1397 ساعت 14:28

تعداد بازدیدها : 26

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی