جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

تسهیلات ۲۰۱ طرح با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: تسهیلات اشتغال آفرین ۲۰۱ طرح با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان تاکنون به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش مهر، به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سهراب مختاری در سومین جلسه کار گروه اشتغال استان فارس، با بیان اینکه ۴.۲۹ درصد از کل اعتبارات کشوری اشتغال روستایی و فراگیر به استان فارس اختصاص یافته است، اظهار کرد: در حوزه فراگیر ۲۴۷۱ و در حوزه روستایی ۱۱ هزار و ۹۱۸ درخواست در استان فارس ثبت شده است که ۱۱۵۷ درخواست در حوزه فراگیر و ۳ هزار و ۲۶۸ درخواست در حوزه روستایی در کارگروه فنی بررسی شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال فراگیر ۷۷۳ طرح و در حوزه اشتغال روستایی ۲ هزار و ۱۰۲ طرح در کارگروه فنی استان مصوب شده و تاکنون ۶۴۶ طرح در حوزه اشتغال فراگیر و ۲ هزار و ۷۳ طرح در حوزه اشتغال روستایی به بانک معرفی شده و در مجموع اعتبار این ۲ هزار و ۷۱۹ طرح بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان است، افزود: در حوزه اشتغال روستایی تاکنون ۵۷۱ طرح با ۹۴ میلیارد تومان اعتبار در بانک مصوب شده که ۲۷۳ طرح با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان به مرحله انعقاد قرارداد رسیده و ۲۰۱ طرح  با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان نیز تاکنون به متقاضیان پرداخت شده است.

مختاری با بیان اینکه در مجموع درصد مبلغ طرح‌های بررسی شده به کل طرح‌های معرفی شده ۸۴ درصد است، گفت: در اشتغال فراگیر تاکنون ۲۱۶ طرح توسط بانک بررسی شده، ۴۱ طرح با ۵۷ میلیارد تومان اعتبار در بانک‌ها مصوب شده، ۲۷ طرح با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان به مرحله انعقاد قرارداد رسیده و ۱۰ طرح با ۶.۴ میلیارد تومان اعتبار به متقاضیان پرداخت شده است.

وی افزود: در مجموع در دو طرح اشتغال فراگیر و روستایی ۲۷۱۹ طرح به بانک ارسال شده است که تاکنون ۱۹۲۰ طرح توسط بانک بررسی شده، ۶۱۲ طرح در بانک مصوب شده و از این بین ۳۰۰ طرح به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس خاطرنشان کرد: ضرورت دارد بانکهای عامل نسبت به رسیدگی سریع تر  طرح های معرفی شده اقدام کنند؛ همچنین در بررسی طرح ها نیز انتظار می رود  با افزایش توان کارشناسی نسبت بررسی سریعتر طرح ها اقدام نمایند .

تاریخ درج :  سه شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 14:21

تعداد بازدیدها : 21

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی