جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

استاندار فارس: روند ایجاد اشتغال در استان شتاب گیرد

استاندار فارس گفت: با توجه به وجود 183 هزار بیکار در این استان، ضرورت دارد که روند ایجاد اشتغال در این استان سرعت و شتاب بیشتری به خود گیرد.

به گزارش ایرنا اسماعیل تبادار، در نشست کارگروه اشتغال فارس در شیراز افزود: اگر بنا باشد روال ایجاد اشتغال با شیوه کنونی پیش رود سال ها زمان لازم است تا این میزان بیکار مشغول به کار شوند.

وی ادامه داد: ایجاد اشتغال با توجه به اهمیتی که دارد در بین تمام مسئولان نظام به عنوان یک هدف مشترک مطرح است و همه برای تحقق این مهم و رسیدن به اهداف ترسیمی از تمام ظرفیت ها استفاده می کنند.

استاندار فارس، با اشاره به عزم دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال در کشور بیان کرد: اهمیت ایجاد اشتغال بر کسی پوشیده نیست و هیچ اختلافی در مسیر تحقق این چالش پیش رو وجود ندارد و چنانچه تمام کارها با هم افزایی، همسویی و همکاری و در چارچوب قانون و مقررات پیش رود شاهد دستاوردهای خوبی در این زمینه خواهیم بود.

تبادار گفت: فارغ از مباحث آیین نامه ای، دستگاه های اجرایی باید زمینه و شرایط را به گونه ای فراهم کنند که در روند فعالیت و عملکرد بانک ها برای ایجاد اشتغال تسهیل ایجاد شود.

وی افزود: از سوی دیگر بانک ها هم باید در مسیر عملیاتی شدن طرح های اشتغالزایی، تعامل لازم را با دستگاه های اجرایی داشته باشند و روند پرداخت تسهیلات به طرح های مصوب اشتغالزایی را شتاب بخشند.

تاریخ درج :  سه شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 14:22

تعداد بازدیدها : 22

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی