جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

ظرفیت خالی کارخانجات تولیدی دارای علامت استاندارد استفاده شود

مدیر کل استاندارد فارس گفت: علاقه مندان به سرمایه گذاری از ظرفیتهای خالی کارخانجات تولیدی دارای علامت استاندارد استان استفاده کنند.

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد فارس، بیش از یک هزار واحد تولیدی در استان فارس دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد بوده و تولیدات خود را تحت نظارت استاندارد و با علامت استاندارد به مراکز عرضه ارائه می نمایند.

رهنما، مدیر کل استاندارد فارس گفت: از آنجایی که سرمایه گذاری جدید در بسیاری از زمینه ها بدلیل وجود واحدهای تولیدی تاسیس شده با ظرفیت بالا عملا در اولویت سازمانهای صادر کننده مجوز از جمله صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی نمی باشد لذا اداره کل استاندارد با اتخاذ تمهیدات لازم شرایط استفاده از ظرفیتهای خالی واحدهای تولیدی موجود را توسط سرمایه گذاران جدید را بوجود آورده است.

وی افزود: واحدهای تولیدی موجود با ارائه در خواست استفاده از ظرفیت خالی به انضمام قرداد استفاده از ظرفیت خالی با سرمایه گذار جدید و همچنین اسناد مربوط به ثبت برند مورد نظر سرمایه گذار جدید می توانند ظرف یک روز مجوز تولید کالا با برندسرمایه گذار جدید را از استاندارد دریافت کنند.

مدیر کل استاندارد فارس گفت: در حال حاضر تعداد زیادی واحد تولیدی در زمینه های مختلف از جمله آب معدنی ، نوشیدنی ها و عرقیات ، ماکارونی ، ایزوگام ، فرآورده های گوشتی ، صنایع کنسرو و بسته بندی مواد غذایی از جمله رب گوجه فرنگی ، بسته بندی حبوبات و قند و شکر و کیک و کلوچه و بیسکوئیت ، سیمان سفید و خاکستری ، کاشی و سرامیک دراستان فارس دارای خط تولید مناسب و مجوز استاندارد هستند که میتوانند از این راهکار برای استفاده از تمام ظرفیتهای بالقوه خود اقدام نمایند.

رهنما افزود: استفاده از این راهکار علاوه بر ایجاد اشتغال جدیدو رونق و سود آوری واحدهای تولیدی موجود این امکان را برای علاقه مندان به سرمایه گذاری را بوجود می آورد که در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را با برند خود تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کنند.

تاریخ درج :  دوشنبه 11 تیر 1397 ساعت 14:23

تعداد بازدیدها : 8

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی