جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

یک کارخانه فارس در انتظار مجوز تولید 193 محصول است

یک کارخانه فعال در منطقه ویژه اقتصادی شیراز از ظرفیت تولید 300 نوع کیت تشخیص طبی برخوردار است که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز تولید 107 کیت را صادر کرده و بهره گیری کامل از ظرفیت این واحد، نیازمند صدور مجوز برای 193 نوع کیت دیگر است.

به گزارش دریافتی شامگاه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، اسماعیل تبادار افزود: این واحد تولیدی استان فارس به دلیل داشتن تجهیزات کافی و ماشین آلات پیشرفته، توانایی تولید بیش از 300 نوع کیت تشخیص طبی را دارد.

وی یادآور شد: حجم سرمایه گذاری این شرکت به حدود 20 میلیارد تومان افزایش یافته است و ظرفیت تولید 300 محصول را دارد که از این تعداد، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز تولید 107 محصول را صادر کرده است.

استاندار فارس گفت: شرکت بایرکس درخواست صدور مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در خصوص 193 محصول را دارد که این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: این شرکت تولید کننده کیت های آزمایشگاهی در حال حاضر 30 درصد نیاز بازار کشور را تامین می کند و توان تامین حداقل 80 درصد این نیاز را نیز دارد.

استاندار فارس در این بازدید و در گفت و گو با مدیران و کارکنان این شرکت در جریان توانمندی ها، ظرفیت ها و همچنین مسایل و مشکلات پیش روی این شرکت قرار گرفت.

تبادار در این بازدید، ظرفیت های این شرکت تولید کننده انواع کیت های آزمایشگاهی را چراغ راهی برای پزشکان در تشخیص بیماری ها دانست و گفت: نگاه مدیریت ارشد استان فارس حمایت از صنایع و هرگونه اقدام در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال است که در این زمینه گام های ارزشمندی برداشته شده است.

در این بازدید، معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری، مشاور استاندار در امور سرمایه گذاری، فرماندار شیراز و شمار دیگری از مسئولان، استاندار فارس را همراهی می کردند.

تاریخ درج :  یکشنبه 7 مرداد 1397 ساعت 13:25

تعداد بازدیدها : 10

 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی