جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
دفتر مقام معظم رهبري دفتر رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني دولت وزارت صنعت ، معدن و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت دبیرخانه همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

شركت زرين غزال (دايتي)

شرکت زرین غزال تولید کننده بستنی با نام تجاری دایتی و لبنیات با نام تجاری آپادا می باشد.

آغاز تولید این شرکت در بخش بستنی از سال 1384 و در بخش لبنیات از سال 1387 می باشد.در حال حاضر این شرکت دارای توان تولید بیش از 300 تن بستنی و 250 تن لبنیات در روز است.

تعداد پرسنل این شرکت در حدود 3200 نفر و مساحت این شرکت 10 هکتار با زیر بنای بیش از 70000 متر مربع و تعداد پرسنل شاغل در شعب ،نمایندگی پخش انحصاری،نمایندگی پخش غیر انحصاری ،پیمانکاران ،شبکه های توزیع (برون شهری و درون شهری) بیش از 4500 نفر می باشد.

محصولات دایتی در مدت زمانی کوتاه توانسته است علاوه بر کسب اقبال عمومی ،موفقیت های زیادی در کسب نشان های کیفیت از جمله نشان استاندارد ملی ایران ،نشان مدیریت کیفیت (ایزو 9001-2008) ، (ایزو 22000-2005 ) ، نشان HACCP ،نشان حلال ، گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار و همچنین لوح تقدیر کارآفرین نمونه کشور ، لوح زرین مدیریت بازاریابی صنایع غذایی ایران و عنوان واحد نمونه صنایع لبنی استان از طرف اداره نظارت بر مواد غذایی ،آشامیدنی ،آرایشی و بهداشتی استان فارس را بدست آورد.

از ویژگی های بستنی دایتی و لبنیات آپادا می توان به کیفیت بسیار بالای مواد اولیه آن و همچنین شیر مصرفی برای تهیه این محصولات نام برد. با توجه به این مطلب که دامداری تحت کنترل و در مالکیت شرکت می باشد در کیفیت محصول نهایی نقش به سزایی را ایفا می کند .  

عدم استفاده از مواد نگهدارنده، از ویژگی های دیگر محصولات لبنی آپادا می باشد 
اهداف این شرکت با تکیه بر چهار اصل : 

ایجاد اشتغال و کارآفرینی

تولید محصول با بالاترین کیفیت

سود متعارف

رضایت مشتری

 استوار گردیده است .

واحد R&D این شرکت در برنامه ریزی کوتاه مدت پس از دریافت اطلاعات بازار از واحد بازاریابی اقدام به ارتقاء و بهبود کیفیت محصولات می نماید و در برنامه ریزی بلند مدت نوآوری و تولید محصولات جدید در دستور کار این واحد قرار دارد 
لبنیات آپادا با کسب نشان استاندارد ملی ایران و توجه به سلامت هموطنان سعی در جلب رضایت مصرف کنندگان نموده است .
رسالت ما تدارک سبدی یکتا و کامل از خوراک سالم، با کیفیت و خوش طعم برای رسیدن به ذائقه میهمانان امروز و تأمین نیاز میهمانان فرداست. در هر کجا که اشتهایی باشد، تا سفره میهمانان و میزبانان، هر دو با هم رنگین شود .
ما رسالت خود را با خلق سازمان یادگیرنده، زرین غزال پیگیری می کنیم 
غزالی چابک و تند پاسخ، که برای پذیرایی شایسته از میهمانان خود، در تلاش و جست و جویی همیشگی است، چون معتقد است :
توانمندی شناخت درست، تعریف نیاز و طراحی پاسخ مناسب و به موقع به محیط، او را قادر می سازد که با نوآوری، محصولات و خدماتی با کیفیت و بی نظیر با قیمت عادلانه، ارائه دهد .
نقطه اتکای زرین غزال با پاسخگویی سریع و انعطاف پذیر به نیاز میهمانان خود، به عوامل زیر بستگی دارد :

  • شایستگی منابع انسانی توسعه یاب
  • تکنولوژی روز طراحی،  تولید و توزیع
  • روح کیفیت طلبی در بالاترین سطح
  • احساس مسئولیت اجتماعی برای حفظ برند در سطح جهانی


کانون توجه دائمی زرین غزال در مسیر دستیابی به چشم انداز، جذب، نگهداری و ارتقاء انسان هایی است که با آرمانی مشترک و روحیه ای پرنشاط در یک سیستم اقتصادی – فرهنگی - اجتماعی، هویت و اعتباری روزافزون به خود و نام های تجاری زرین غزال می بخشند.

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی