جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

شركت شيراز رام آب

شرکت شیراز رام آب (آب معدنی مینرال 360 )فعالیت خود را در سال 1383 با 45 کارگر شروع کرد .این کارخانه در 65 کیلومتری شمال شیراز در منطقه سپیدان در دامنه سلسله جبال زاگرس از آب های زیر زمینی امامزاده بی بی خاتون تغذیه می شود که سالها به عنوان شفا دهنده جهت بیماران استفاده می شده و امروزه نیز روزانه حدود ده ها مسافر جهت شفا ازاین چشمه بازدید می نماید.
خطوط تولیدی این شرکت  1.5 لیتری و 0.5 لیتری میباشد که  با دستگا های  تمام مکانیزه به صورت تمام  اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام میگیردتا امروزه که خطوط تولید 7 و5 لیتری  به خط تولید این کارخانه اضافه گردیده و تمامی دستگاه ها به روز و تمام اتوماتیک شده اند .در تمامی سال های فعالیت این شرکت سعی در ایجاد بهبود کیفیت و رضایت هر چه بیشتر مشتریان داشته است و در این سالها موفق به کسب عنوان واحد برتر تولید و واحد برتر مشتی مداری و...... گردیده است.
از فعالیت اصلی این  شرکت به تولید و بسته بندی آب معدنی و واردات مواد اولیه مصرفی و واردات ماشین الات خط تولید و بسته بندی بطری های آب معدنی ساده و گازدار جهت صادرات و فروش داخلی با رعایت قوامین و مقررات جاری کشوراشاره نمود.
چندی از افتخارات این شرکت :
ردیف
نام گواهینامه
1
واحد برتر صنایع اشامیدنی در سال 1392
2
واحد برتر صنایع اشامیدنی  در سال 1391
3
واحد برتر مشتری مداری در سال 1392

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی