جشنواره هفتم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
دفتر مقام معظم رهبري دفتر رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني دولت وزارت صنعت ، معدن و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت دبیرخانه همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

خبرنگار و رسانه برتر

دومین جشنواره خبرنگاران و مطبوعات حوزه حمایت از مصرف کنندگان

دومین جشنواره انتخاب خبرنگار، عکاس و رسانه برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کننده همزمان با پنجمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس برگزار می شود.

دبیرخانه جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس از سال گذشته به منظور ترغیب اهالی رسانه در امر فرهنگ سازی رعایت حقوق مصرف کنندگان به انتشار فراخوان انتخاب خبرنگاران، عکاسان و رسانه برتر حوزه حمایت از مصرف کننده اقدام کرد و امسال برای دومین بار این جشنواره را در کنار جشنواره پنجم اجرا می کند.

دومین جشنواره خبرنگاران و مطبوعات ویژه رسانه های مکتوب، خبرگزاری ها و رسانه های الکترونیک در رشته های گفت وگو، گزارش توصیفی، تحلیلی و تحقیقی و خبر، عکس و رسانه فعال در این حوزه برگزار شده است.

در فراخوان این جشنواره عنوان شده بود که فعالان حوزه رسانه می توانند آثار خود را که از ابتدای سال جاری تا 30 دی ماه 1394 در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان تولید و در یکی از رسانه های مکتوب و یا الکترونیک منتشر شده است را به دبیرخانه جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس ارسال نمایند تا مورد داوری قرار گیرند.

در بخشی از این فراخوان آمده است خبرنگاران و عکاسان خبری می توانند پیرامون موضوعاتی همچون مصرف کنندگان و تشکل های حمایت از حقوق آنها، مصرف کنندگان و محیط زیست سالم، مصرف کنندگان و ارتقا شاخص های بهداشت و سلامت در جامعه، مصرف کنندگان و حق برخورداری از سلامت و ایمنی کالا و خدمات، مصرف کنندگان و حق برخورداری از کالا و خدمات استاندارد، مصرف کنندگان و خدمات پس از فروش و ... به تهیه خبر، گفت و گو، گزارش و عکس خبری پرداخته و مطالب خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

در این دوره از جشنواره 15 اثر از خبرنگاران که بیشتر آنها در حوزه گزارش است به دبیرخانه جشنواره ارسال شد ه است که از بین آنها خبرنگاران فعال حوزه حمایت از مصرف کننده معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

حامیان مالی هفتمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی