جشنواره ششم
عضویت در خبرنامه
نام شما :
ایمیل :
موبایل :
لینک های مفید
دفتر مقام معظم رهبري دفتر رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني دولت وزارت صنعت ، معدن و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت دبیرخانه همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان
نظرسنجی
نظر شما نسبت به قالب جديد سايت چيست ؟

آب و هوا

اهداف  جشنواره حمايت از حقوق مصرف كنندگان

 

هدف از اجراي اين جشنواره ايجاد،تثبيت و تحكيم ساختار رقابتي سالم و تشويق فعاليتهاي واحدهاي توليدي و خدماتي در جهت حمايت موثر از حقوق مصرف كنندگان بشرح موارد زير مي‌باشد:

1- افزايش انگيزه و حساسيت در توليدكنندگان و ارايه دهندگان خدمات براي رعايت حقوق مصرف كنندگان از طريق فعاليتهاي فرهنگي و تشويقي.

 2- افزايش اعتماد و ترغيب مصرف كنندگان به استفاده از كالاهاي واحدهاي توليدي و ارايه كنندگان خدماتي كه با توجه به رعايت ضوابط سازمان موفق به دريافت گواهينامه و تنديس مي‌شوند.

 3- افزايش رقابت سازنده بين توليدكنندگان و ارايه كنندگان خدمات در جهت ارايه محصولات و خدمات با كيفيت برتر.

4-تلاش در جهت برقراري قيمت عادلانه ،تحويل به موقع و ارايه مطلوب خدمات پس از فروش كالا.

 5- تشويق مصرف كنندگان به استفاده از كالاها و خدماتي كه داراي علامت استاندارد و يا تاييديه از مراجع ذي الصلاح داخلي و بين المللي مي باشند.

آخرین اخبار
  • اخبار جشنواره
  • اخبار استان
  • اخبار اقتصادی

هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان استان فارس برگزار می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از آغاز ثبت‌نام واحدهای تولیدی و خدماتی برای حضور در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس خبر داد .

1396/6/19 ساعت 20: 14

ثبت نام در هفتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس آغاز شد

ثبت نام واحدهای تولیدی و خدماتی برای حضور در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس آغاز شد.

1396/6/14 ساعت 29: 16

قائم مقام «ب.آ» عنوان کرد: رشد استفاده از غذاهای سلامت محور در جامعه

قائم مقام شرکت ستاره یخی آسیا «ب.آ» گفت: استفاده از غذاهای آماده در حال رشد است و افراد جامعه استفاده از غذاهای سلامت محور را در سبد غذایی خود گنجانده اند و در همین راستا این شرکت به دنبال تولید غذای سلامت محور است.


1396/5/18 ساعت 8: 14

دفتر فروش متمرکز بتن آماده در شیراز راه اندازی می شود

مدیرعامل کارخانجات تولید شن و ماسه و بتن آماده مرادی و عضو هیات مدیره انجمن بتن آماده فارس از راه اندازی دفتر فروش متمرکز بتن آماده در سطح شهر شیراز توسط انجمن بتن آماده این استان خبر داد.


1396/5/15 ساعت 50: 14

بازدید مسئولان دبیرخانه جشنواره از شرکت ستاره یخی آسیا «ب.آ»

در پی بازدیدهای دوره ای از منتخبین ششمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس، دبیر جشنواره یاد شده و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان  از کارخانه ستاره یخی آسیا با برند تجاری «ب . آ» بازدید کردند.


1396/5/10 ساعت 55: 13

ادامه خبرهای جشنواره


۱۳ هزار طرح نیمه تمام صنعتی در کشور وجود دارد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از وجود ۱۳ هزار طرح با پیشرفت بیش از ۵۰ درصد در کشور خبر داد که اشتغالی حدود ۴۴۴ هزار نفر به همراه خواهد داشت .

1396/6/30 ساعت 46: 11

ایجاد اشتغال اولویت اول در استان فارس است

معاون عمرانی استاندار فارس گفت: کاهش نرخ بیکاری استان در سال گذشته نشان از همکاری تمامی دستگاه ها است و برای سال جاری نیز اولویت در فارس ایجاد اشتغال است .
1396/6/30 ساعت 45: 11

مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران معرفی شد .

1396/6/30 ساعت 44: 11

طرح «حمایت از تولید و بازاریابی گیاهان دارویی ارگانیک» شیراز در راه جهانی شدن

طرح اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز با عنوان «حمایت از تولید و بازاریابی گیاهان دارویی ارگانیک» در راستای حمایت از کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی، به عنوان یکی از پنج طرح برتر در دهمین کنگره جهانی اتاق های بازرگانی جهان ارائه شد و با 4 طرح دیگر به رقابت پرداخت .

1396/6/30 ساعت 43: 11

برگزاری نشست های تخصصی با هدف صادرات در فارس

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: اتاق شیراز برای بازرگانان و تجار استان نشست ها و همایش های تخصصی در خصوص کشورهای هدف صادرات استان برگزار می کند .

1396/6/29 ساعت 21: 16

ادامه خبرهای استان

وام صنایع را زودتر بدهید/ بهسازی و نوسازی در اولویت

در جلسه‌ای با حضور مسئولان سه دستگاه درگیر با طرح رونق تولید بر ارائه‌ تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط جهت نوسازی خطوط تولید به منظور تحول در تکنولوژی تاکید شد .

1396/6/30 ساعت 51: 11

مصرف سوخت خودروهای داخلی نصف می‌شود؟ !

وزارت صنعت، معدن و تجارت خودروسازان را ملزم کرده مصرف سوخت خودروهای تولیدی خود را تا سال ۱۴۰۴ به تقریبا نصف مصرف سوخت فعلی این محصولات کاهش دهند .

1396/6/30 ساعت 50: 11

بانک‌های ایران و کرواسی به دنبال ایجاد رابطه کارگزاری

نمایندگان بانک‌های سپه، پاسارگاد و صنعت‌ومعدن که در قالب هیئت تجاری اتاق ایران به کرواسی سفر کرده اند، در دیدار با نمایندگان بانک‌های این کشور به بررسی موانع بانکی و راه‌حل‌های مشکلات پرداختند .

1396/6/30 ساعت 49: 11

استفاده از دلار در بنادر دریایی روسیه ممنوع شد

رئیس‌جمهور روسیه به مقامات دولتی این کشور دستور داد استفاده از دلار در بنادر دریایی این کشور را کنار گذاشته و روبل را به ارز غالب تبدیل کنند .

1396/6/30 ساعت 48: 11

تصمیم فدرال رزرو دلار را تقویت کرد/ سهام آسیایی افت کرد

پس از این که فدرال رزرو اشاره کرد که در ماه دسامبر نرخ بهره را افزایش می‌دهد، دلار درخشید و سهام آسیایی افت کرد .
1396/6/30 ساعت 47: 11

ادامه خبرهای اقتصادی

حامیان مالی ششمین جشنواره
مجله حامی
اوقات شرعی